۲۳۰ نظر درباره برنامه بفرمایید شام در ماهواره من و تو 1

 1. علیرضا می‌گه:

  خیلی جیگر است

  صدف پاسخ در تاريخ آبان ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۶:۲۰:

  پس چی فکر کردی

  پرنیان پاسخ در تاريخ آذر ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵:

  سلام عزیزو …..
  خ…………………………………………….وبی
  در چه حالی؟
  کجی؟
  چیکارمیکنی؟؟؟
  خیلی برنامه بدی هستا
  تمام
  بای

  ماشالله پاسخ در تاريخ آذر ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸:

  ماشاالله ماشاالله
  ماشاالله بگیتو
  سی برنامی تو خاک تو سرتو
  ماشالله که در رفت
  زیر چل خر رفت
  ماشالله ماشاالله
  تموم

 2. الی می‌گه:

  سلام
  امید وارم حالتون خوب باشه
  واقعا برنامه خوبی دارید
  اما اگه تنوع داشته باشه بهتره

 3. رزا می‌گه:

  سلام
  یک مهمانی سراسر گناه که تماشایش هیچ خیری ندارد

 4. سمیرا می‌گه:

  باتوجه به برنامه 28/8/91 لعنت روز عاشورا بر کسانی که عزا داری حسینی به نظرشان عمل زشتی است.

 5. ژیلا می‌گه:

  با سلام و تشکر از برنامه خوبتان اگر امکان دارد برنامه پخش شده آشپزی یکشنبه 28 آبان را که در آن کوفته انار توسط آقا کاوه ( در برلین ) پخته شد را برایم ارسال نمایید .

 6. صدف می‌گه:

  بهترین قسمت قسمت شهریار بود

 7. فلان می‌گه:

  این جور نمیشه باید یه قانونی برای امتیاز دادن گذاشت وگرنه دیدن بفرمایید شام لذتی نداره.

 8. ناشناس می‌گه:

  بحث جالبی کرده اقای جعفری . ولی چیزی که حال من را به هم زده کسانی هستند که دریافته اند اگر به همه امتیاز 4 یا 5 بدهند خودشان اول می شوند. یک خانمی که رفتار خیلی چندش آوری داشت با هزار کلک و امتیاز کم دادن و … اول شد بعد در مصاحبه نهائی اش با شادی زایدالوصفی گفت :” خیلی خوبه که آدم یه کم بدجنس باشه”. در یکی از برنامه ها هم خانمی که فرزندی معلول ( یا سندرم داون درست یادم نیست ) داشت با مظلوم نمائی امتیاز از دیگران گرفت و خودش امتیاز 3 و 4 به بقیه داد و اول شد.
  متاسفانه به مصداق “الناس علی دین ملوکهم” دچار رذالتی بی انتها شده ایم و دروغ و کلک و … ارزش های قابل تحسین شده اند. به فرزند نوجوانم می گویم چرا به دبیرت راستش را نگفتی ؟ می گوید اولا اگر راست بگویم اصلا باور نمی کند. ثانیا ببین دروغگوها چقدر پست و مقام بالائی دارند. آدم دروغگو رئیس جمهور و بالاتر می شود و آدم سالم و صادق باید در انفرادی جان بکند.

 9. shabestanekhiyal می‌گه:

  وقتی ما می توانیم ملت هایی که دستاوردهای خود را به ما غالب می کنند مغلوب خود سازیم که دستاوردهایی بالاتر و جذاب تر را جایگزین آن کرده و به مردم معرفی کنیم . تا زمانی که نتوانسته ایم در عمل چنین کنیم باید سفت و محکم از اظهار نظر و سخن پراکنی دراین باره خودداری کنیم . با نصیحت کردن کاری درست نمی شود . 

  آیا شما می توانید یک کودک چهار پنج ساله را با کارتون های اسلامی و فیلم های مذهبی سرگرم کنید ؟ اگر هم این کار شدنی باشد چقدر دوام می آورد؟ آیا کودک پس از مدتی به مرز انفجار نخواهد رسید و با میل ورغبت به کارتون های ملل استعماری مثل تام وجری و پلنگ صورتی رو نخواهد آورد ؟ 

   لطفا چند نمونه ازبازی های کودکانه  محصول تفکرات اسلامی که با آن بتوان کودکی را برای مدتی سرگرم کرد به ما معرفی کنید . 

  مهدی پاسخ در تاريخ خرداد ۸ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۹:

  تکبیر

  یعنی واقعا حرف حساب زدین

 10. محمدرضا می‌گه:

  با عرض سلام خدمت همه دوستان

  یک مثالی هست که میگه مشت نمونه خرواره، و تحلیلهای شما از این برنامه بفرمایید شام که تعمیمش دادید به کل جامعه ایران رو تصدیق میکنه، اما توجه داشته باشین که هر مشتی نمونه خروار نیست. این نمونه افراد ایرانی(منظورم اون دسته از ایرانی های مقیم کاناداس که توی برنامه بفرمایید شام شرکت میکنن) نمونه خوبی نیست، منظورم اینه که از لحاظ آماری نمونه، نمونه ی خوبی نیست و اگر تحلیلهای حاصل از این نمونه رو به کل جامعه تعمیمش بدیم دچار اشتباه آماری شدیم. من اصلا قصد ندارم بگم مردم ایران خوبن و یا بخوام متعصبانه طرفداری کنم، شاید اگر یه نمونه خوب و جامع رو هم بگیریم وبررسی کنیم به همین تحلیل های شما برسیم و حرف شما تصدیق بشه؛ اما الان با این نمونه ناقص نمیشه نتیجه ای که شما گرفتید رو تصدیق کرد.

 11. عباس باقری ریزی می‌گه:

  با سلام و تقدیم احترام

  متاسفانه ما هنوز بزرگ نشده ایم  یعنی اگر چه بزرگسالیم ولی رفتارهای بچگانه خود را در حد زیاد بروز می دهیم .تا سر حد مرگ نیز از رفتار های بد خود دست بر نمی داریم  و این خیلی بد است که فرهنگ ما در حد رفتارهای  بچگی باقی بماند و رشدی نداشته باشد .من الله توفیق